Jump to content
Bellazon

Daniela Pestova
Thumbnail


Evelyn

Recommended Posts

Talk show Uvolněte se, prosím končí

TV pořad Uvolněte se, prosím vysílala Česká televize každý pátek od 19. listopadu 2004. 25. 6. 2010 byl odvysílán poslední díl populární talk show moderátora Jana Krause.

Všem divákům jak u televizních obrazovek, tak návštěvníkům pražského divadla Ponec, kde se pořad natáčel, stejně tak dalším fanouškům pořadu, děkujeme za ohlasy a trvalou přízeň a přejeme hezké léto!

Aktuálně: neděle 9. 11. 2008 po půlnoci

Talk show Jana Krause. Hosté: Daniela Peštová, Jan Budař, Jakub Mulaj. Režie V. Nouzák

Pozvaní hosté:

Daniela Peštová – modelka

Jan Budař – herec

Jakub Mulaj – batole-rekordman

Světová topmodelka Daniela Peštová strávila sedmnáct let ve Spojených státech. Nyní zakotvila se svou rodinou v Čechách, ale stále hodně cestuje a dál se věnuje modelingu. Na rozdíl od Jana Krause ji focení baví a momentálně se také intenzivně angažuje jako ambasadorka projektu proti domácímu násilí.

post-17383-1278251678_thumb.jpg

http://www.ceskatelevize.cz/program/detail...mp;vso=aktualne

Bondove dievčatá

post-17383-1278251854_thumb.jpg

Zdroj: VLADIMÍR KROUPA, Foto: VOJTĚCH BLÁHA, Fotokoláž: AQ

08. november 2008, 12:00 Spojili sily. Topmodelky Daniela Peštová (37) a Adriana Sklenaříková- Karembeu (37) opäť bojovali proti domácemu násiliu. Akcia v Prahe však mala tentoraz celkom inú príchuť. K jednej z modeliek museli privolať lekára a druhá si až nápadne strážila svoje bruško. Obe potom vyrazili na premiéru Jamesa Bonda.

Adrianu Sklenaříkovú zradilo zdravie. Pre problémy s chrbticou dokonca hrozilo, že na charitatívnu akciu spoločnosti Avon v Prahe nedorazí. Všetko však zachránil privolaný lekár. Modelka dostala injekcie a lieky. Tie ju opäť postavili na nohy a pred publikom sa už usmievala ako skúsená profesionálka. Napriek zdravotným problémom si nedala ujsť najnovšiu bondovku s Danielom Craigom.

post-17383-1278251819_thumb.jpg

Adriana Sklenaříková

Prečo skrýva bruško?

Na tú ležerne oblečená dorazila aj manželka Paľa Haberu Daniela Peštová. Všimli sme si, že v posledných mesiacoch preferuje voľnú módu. Na jej skvostnom tele, ktoré ohúrilo už takmer celý svet, sa vynímajú zvršky o niekoľko čísiel väčšie. Čím iba pridáva vodu na mlyn tvrdeniam o svojom tehotenstve. Svetová topmodelka ani prípadný otec, slovenský spevák Paľo Habera, však situáciu okolo prípadného prírastku do rodiny nechcú komentovať. Od oboch sme dostali iba strohú odpoveď: „Nepýtajte sa nás na to. Nekomentujeme.“

post-17383-1278251807_thumb.jpg

Daniela Peštová

http://www.pluska.sk/soubiznis/bondove-dievcata.html

Link to comment
Share on other sites

Koupelnová trilogie Daniely Peštové

Světově uznávaná modelka Daniela Peštová, rodačka z Teplic, našla po letech strávených v New Yorku nový domov – Prahu. S Paľom Haberou a dvěma dětmi bydlí ve velkém domě, k jehož klenotům patří atraktivní koupelny.

DANIELA PEŠTOVÁ

topmodelka

■ narodila se 14. října 1970 v Teplicích

■ 1990 odjíždí do Paříže

■ 1991 se odstěhovala do New Yorku

■ od 2005 bydlí v Praze

■ mimo jiné se objevila na titulních stranách časopisů Elle, Cosmopolitan, Marie Claire, Glamour ad., pracovala pro firmy L‘Oréal, Victoria‘s Secret ad.

post-17383-1278252966_thumb.jpg

Proč je v domě tolik koupelen?

Koupili jsme bytový dům. Jednotky jsme spojili, takže vznikl velký prostor a mohli jsme jich tu zřídit víc. V patře máme hlavní koupelnu a každé dítě má svoji vlastní.

Kolik času trávíte v koupelně?

Preferuji rychlou sprchu, myslím, že mi to trvá tak deset, možná patnáct minut.

post-17383-1278253142_thumb.jpg

Kdo vám pomáhal se zařizováním?

Vymýšlela jsem vše sama. Na milimetrovém papíře jsem přemisťovala zařizovací předměty, až jsem byla spokojená. Konzultovala jsem i s maminkou a samozřejmě s Paľom.

Prosazoval vlastní názor?

Vím, co se mu líbí a co ne. Nemá rád strohé linie a ultramoderní pojetí designu. Vím, že v takovém zařízení by se necítil dobře. A kdo by chtěl žít s nespokojeným mužem?

Podle čeho jste tedy vybírala?

Líbí se mi hodně věcí, od starožitností až po modernu. Netíhnu k jednomu určitému stylu. Snažím se vytvořit prostředí, ve kterém se nebudu cítit dobře jen já, ale i Paľo a děti a které koresponduje s prostředím, v němž se dům nachází.

Berete ohled i na okolí?

Nestavěli jsme nový dům, ale rekonstruovali původní stavbu. Její architektura a mnoho detailů předurčují zařízení. Myslím, že je třeba toto vše brát v úvahu, jinak potlačíte genius loci.

post-17383-1278253177_thumb.jpg

Kde jste hledala inspiraci?

Navštívila jsem mnoho showroomů s koupelnovým zařízením, inspirovala se v časopisech. I díky častému cestování a pobývání v hotelech jsem viděla mnoho různých koupelen. Mohla jsem si vyzkoušet, co je dobré a co zrovna moc nefunguje.

Jaké jste chtěla zařízení?

Věděla jsem, co nechci, například zbytečně velkou vanu, která se dlouho napouští, takže když je konečně plná, voda je už studená. Netoužila jsem ani po masážní vaně, vadí mi hluk motoru. Přála jsem si standardní zařízení, pohodlnou vanu běžných rozměrů, velký sprchový kout se sedátkem, umyvadlo… Jen jsem hledala vhodný design.

Kdy bylo o zařízení rozhodnuto?

Uviděla jsem umyvadlo z kolekce Riviera firmy Ideal Standard, které mě nadchlo. Pak jsem zjistila, že sídlo této firmy je v mých rodných Teplicích a bylo jasno. Byla jsem ráda, že dům, který si zařizuji v Praze, bude mít zařízení koupelen právě z Teplic.

post-17383-1278253226_thumb.jpgpost-17383-1278253232_thumb.jpg

Byla jste spokojená s nabídkou českého trhu?

Byla jsem překvapená, co všechno je tady možné koupit. Už jsou tu snad všechny prestižní firmy. New York ale nabízí něco víc.

Co konkrétně máte na mysli?

Především atypické řešení, nabídnou vám i to, co by vás ani ve snu nenapadlo. A ještě jedna věc. Zpravidla je tam vše skladem, tady musíte čekat, a to se mi vůbec nelíbilo.

Jak vypadá vaše koupelna v New Yorku?

Když jsem kupovala byt v New Yorku, byl už zařízený. Koupelna byla v běžné černo-bílé kombinaci, která se neomrzí. Nechtěla jsem tam nic radikálně měnit, tušila jsem, že se časem přesunu do Evropy.

A dnes? Jaké máte plány do budoucna?

Dům jsme samozřejmě nepořizovali proto, abychom se stěhovali jinam. Děti jsou ve školním věku, potřebují zázemí a určitý řád. Ale nevím, co bude za pět let. Život je změna, tak se nechám překvapit.

post-17383-1278253507_thumb.jpg

http://www.dumabyt.cz/rubriky/dum/jak-bydl...tove_20452.html

Link to comment
Share on other sites

Daniela Peštová: Deti som chcela od sedemnástich

post-17383-1278254576_thumb.jpgpost-17383-1278254582_thumb.jpgpost-17383-1278254585_thumb.jpg

Stretli sme sa v skromnej kaviarničke pražského domu, v ktorom býva. Prišla v jednoduchom športovom oblečení, s vlasmi stiahnutými do vrkoča a s nádherným bábätkom na rukách. Na prvý pohľad bolo jasné, že kladie oveľa väčší dôraz na svoje materstvo ako na imidž topmodelky.

Váš najmladší syn Paul Henry má sedem mesiacov. Užívate si toto materstvo inak ako tie predchádzajúce?

Užívam si ho veľmi krásne, lebo malý Paul je také slniečko, je to veľmi dobré bábätko. A navyše mám naňho viac času, ako som mala na staršie deti. Keď boli Yanick a Ella maličkí, mala som viac pracovných povinností, stále som sa musela presúvať niekam za prácou. Najnáročnejšie to bolo s Yanickom, večne so mnou sedel v lietadle a prespával v hotelových izbách. Cez obedňajšiu prestávku mi ho nosila na pľac opatrovateľka, aby som ho mohla nakŕmiť. Dnes je situácia iná. Prácu si vyberám opatrnejšie a už jej ani nemám toľko ako pred rokmi.

Aký otec je Paľo Habera?

Myslím si, že si rodinu tiež užíva. Niekedy si vravím, že väčšina mužov asi potrebuje na otcovstvo dozrieť. Keď sú mladí a nevybúrení, možno majú pri deťoch pocit, že o niečo prichádzajú, ale keď dospejú, tak si uvedomia, čo má v živote skutočnú cenu.

Myslíte si, že ste dnes iná matka, akou ste boli povedzme pred trinástimi rokmi, keď sa vám narodil najstarší Yanick?

Asi som pokojnejšia, lebo už viem, ako sa treba starať o dieťa - mám v tom prax (smiech). Pamätám sa, že keď sa Yanick len pohol v postieľke, tak som bola okamžite v pozore a tŕpla, či sa náhodou nezobudí. Potom som pri ňom vysedávala v kresle a čakala, kedy ho bude treba nakŕmiť. Teraz je pre mňa všetko jednoduchšie. Už mám pár trikov v rukáve a viem, ako ich správne použiť. Na druhej strane musím povedať, že materstvo ma pri každom dieťati fascinovalo rovnakým spôsobom. Byť matkou, to bol pre mňa vždy ten najväčší životný sen. Už od sedemnástich.

Dnešné modelky bežne spájajú materstvo s modelingom. V čase, keď ste v tejto brandži začínali, to však nebolo zvykom. Boli ste vo svojom okolí výnimkou?

Pracovala som pre značku Victoria Secret. Zopár mamičiek nás tam bolo, ale je pravda, že dnes je to oveľa bežnejší jav ako kedysi. Dievčatá si uvedomujú, že porodiť dieťa v mladom veku je pre ne ľahšie ako čakať, povedzme, do tridsiatky, lebo po pôrode sa ľahšie znovu dostanú do formy.

Keď dnes cestujete za prácou, na ako dlho musíte odísť z domu?

Bohužiaľ, stále mám viac zákazok v Spojených štátoch ako v Európe, a tak aj jednodňová práca mi napokon zaberie štyri dni, lebo je spojená s cestovaním cez Atlantik. Lenže európska klientela ma stále príliš neoslovuje. Je to preto, že počas rokov, ktoré som prežila v Amerike, som sa na ňu až tak neorientovala. Nechcelo sa mi vtedy cestovať do Francúzska alebo Talianska a pravdu povediac, ani tamojší štýl práce mi príliš nevyhovoval. Keď pracujete v Spojených štátoch, tak je všetko dopredu naplánované, fotí sa od deviatej do piatej a potom si žijete svoj vlastný život. V Paríži sa vám môže hocikedy stať, že budete pózovať pre päť záberov do neskorého večera.

Spomínali ste, že modelky sa potrebujú dostať po pôrode rýchlo do formy. Máte na to nejaký trik?

V každom prípade, ak už nemáte dvadsať, je to pre vás o niečo ťažšie. Sedem mesiacov po pôrode ešte stále nie som tam, kde by som chcela byť, najmä preto, že sa stále neviem dostať k cvičeniu. Po narodení Yanicka a Elly som okamžite začala trénovať s osobným trénerom. Lenže teraz, pri troch deťoch, mi na to akosi nezostáva čas. Doma je stále čo robiť, a keď náhodou nemám žiadne povinnosti, tak som rada, že sa môžem poriadne vyspať. Nedávno som kdesi čítala, že žena by si nikdy nemala hovoriť, že musí cvičiť, ale že má chuť na cvičenie. A tak stále čakám, kedy tá chuť príde...

Vraj spíte osem až desať hodín denne - ako sa to dá pri malom dieťati?

No, desať hodín už nestíham, ale tých osem prespím, keďže chodím spať skôr ako Yanick (smiech). Paul Henry sa budí už o piatej ráno. Väčšinou ho len nakŕmim a potom ešte zaspí, takže si môžem chvíľu zdriemnuť, kým netreba vypraviť staršie deti do školy.

Pred šiestimi rokmi ste sa presťahovali s rodinou z New Yorku do Prahy. Ako to vtedy prežívali vaše deti?

Myslím si, že deti sa vždy cítia dobre tam, kde je dobre ich rodičom. V Prahe máme zázemie, a tak je pre nás všetko jednoduchšie. Neďaleko bývajú moji rodičia, ktorí nám pomáhajú. Aj Yanickov otec žije v Európe, takže sa s ním vidí častejšie, ako keď sme žili v Spojených štátoch.

Yanickov otec vás vraj navštevuje na Nový rok?

Nie je to pravidlo, ale áno, takéto stretnutie u nás v rodine už bolo. Nepokladám to za nič výnimočné. Myslím si, že pre dieťa je dobré, keď vidí, že rodičia dokážu v pohode komunikovať, aj keď už spolu nežijú.

Doma sa vraj stále rozprávate po anglicky. Budú mať vaše deti na Vianoce Ježiška alebo Santa Clausa?

Stále nechápem, aký je v tom rozdiel. Je pravda, že moje deti si zvykli v Amerike na to, že darčeky nosí fúzatý pán, ktorému vravia Santa, ale keď im babička povie, že im priniesla hračky od Ježiška, tak to prijmú rovnako.

Sú pre vás české Vianoce iné, ako bývali tie americké?

Ani nie, aj keď je pravda, že v New Yorku som nikdy nezháňala kapra, lebo tam ho aj tak nikde nemali (smiech). Pre mňa sú Vianoce predovšetkým o rodine, o tom, že sa všetci stretneme pri štedrovečernom stole, hodujeme, popíjame a rozprávame sa. Už niekoľko rokov bezúspešne lobujem u svojich blízkych, aby zabudli na stres spojený so zháňaním darčekov a kupovali ich len deťom. Ja na Vianoce rozhodne žiadne dary nepotrebujem.

A vraj si nepotrpíte ani na veľké oslavy na verejnosti. Je pravda, že máte len dve kamarátky?

Dve kamarátky a jedného kamaráta. To sú ľudia, o ktorých viem, že sa na nich môžem kedykoľvek spoľahnúť. Nikdy som nepotrebovala mať okolo seba kopu priateľov. Dokonca ani na strednej. Ja sa dobre cítim aj sama so sebou.

Je zvláštne, že so svojou introvertnou povahou máte rada život vo veľkomeste.

Podľa mňa je to logické. Veľkomesto mi dokáže poskytnúť príjemný pocit anonymity. Zároveň však v ňom človek nikdy nie je sám, lebo okolo neho pulzuje množstvo života. A ten rada pozorujem, aj keď v ňom nepotrebujem byť v centre pozornosti.

Vianočné obdobie sa spája aj s charitou. Vy sa angažujete ako ambasádorka projektu Avon proti domácemu násiliu. Čo vás priviedlo k tejto problematike?

Keď som sa prvýkrát dostala k štúdiám o domácom násilí, bola som šokovaná, aký je tento problém u nás rozšírený a ako málo sa o ňom hovorí. Vďaka tomu, že som sa stala ambasádorkou spomínaného projektu, som sa stretla priamo so ženami, ktoré domáce násilie zažili, a musím povedať, že to boli pre mňa veľmi emotívne stretnutia. V pamäti mi utkvela najmä pani, ktorá znášala neuveriteľné ponižovanie od vlastného manžela po celých tridsať rokov. Keď mi rozprávala svoj príbeh, tak som len mlčky sedela a premýšľala o tom, prečo to niekomu trvá tak dlho, kým sa dokáže vzoprieť.

Dnes už viete prečo?

Neviem, či môžem povedať, že postihnutým ženám rozumiem, lebo ja som podobný problém nikdy na vlastnej koži nezažila, ale určite mám dnes pre ne pochopenie. Pani, o ktorej som vám vravela, sa vydávala po piatich rokoch známosti s mužom, ktorého milovala. Až po svadbe sa začal meniť. Ak vás niekto päť rokov nosí na rukách a potom zrazu zlyhá, tak si najprv poviete, že to bol asi omyl, nejaký skrat, ktorý sa už nesmie opakovať. Lenže situácia sa zopakuje aj druhý aj tretíkrát a napokon musíte čeliť útokom čoraz častejšie.

Okrem boja proti domácemu násiliu sa venujete aj boju proti anorexii. Podľa čoho si vlastne vyberáte charitatívne projekty?

Snažím sa uprednostňovať oblasti, ktoré sa ma ako ženy a matky bytostne dotýkajú. Anorexia je určite jednou z nich, najmä preto, lebo postihuje mladé dievčatá, ktoré snívajú o kariére modelky. Ja som v tejto brandži obstála pätnásť rokov bez toho, aby som akýmkoľvek spôsobom musela týrať svoje telo. Tak si vravím, že ak uvidia na mojom príklade, že sa to dá, tak pochopia, že žena nemusí hladovať, aby mohla byť úpešná v práci a pritom aj šťastná v rodine. Že to ide aj iným, oveľa prirodzenejším spôsobom.

Mysleli ste si na začiatku kariéry, že ostanete tak dlho modelkou?

Ani vo sne by mi to nenapadlo. Nikdy som nebola príliš ctižiadostivá, ani som nemala veľké sebavedomie. Keď ma zavolali na nejakú prestížnu prácu, tak som si vravela, že to bude asi omyl. Že keď ma zbadajú, tak mi dajú do ruky letenku a povedia - prepáčte, zmýlili sme sa. V skutočnosti sme chceli niekoho iného, tak sa, prosím, vráťte domov. Ale napodiv sa mi to nikdy nestalo.

Daniela Peštová (39)

Je rodáčka zo severočeských Teplíc a stala sa modelkou, keď bola v prvom ročníku na pedagogickej fakulte. Dnes patrí k najúspešnejším českým modelkám vo svete. Na svojom konte má dve najprestížnejšie zákazky v svetovom modelingu - bola tvárou značky Victoria's Secret a trikrát pózovala na titulke magazínu Sports Illustrated. Jej prvým životným partnerom bol majiteľ siete kaviarní Fashion Café Tomasso Buti, s ktorým má trinásťročného synaYanicka. Dnes žije v Prahe so spevákom Paľom Haberom, s ktorým má sedemročnú dcéru Ellu a sedemmesačného syna Paula Henryho. Naďalej sa venuje modelingu, je ambasádorkou projektu Avon proti domácemu násilliu a angažuje sa v boji proti anorexii.

nedeľa 20. 12. 2009 | Katarína Lešková | FOTO - Avon, Archív

http://zena.sme.sk/c/5154801/daniela-pesto...demnastich.html

Link to comment
Share on other sites

Pražský Metropol 2008 č. 1

Daniela Peštová půjde k oltáři. Daniela Peštová, rodačka ze severočeských Teplic, se stala světovou topmodelkou takřka přes noc. Ke kariéře jí dopomohla obrovská náhoda, protože byla ve správnou dobu na správném místě, ale především její nevšední krása a kouzlo.

post-17383-1278254817_thumb.jpg

http://www.tydeniky.cz/images/articles/icon_307_1.jpg

http://www.tydeniky.cz/tydeniky/prazsky-metropol-2008-c-1

Rozhovory pro vás

Andělská Daniela Peštová

Autor: Jana Ciglerová, Redaktorka MF Dnes, foto: Matúš Tóth

Daniela seděla v kavárně Café Deco o něco déle, protože tam přijela i s dvěma svými dětmi, které vyzvedávala z nedaleké mezinárodní školy. Paľo Habera, Danielin partner, se mezitím staral o jejich nejmladšího syna Paula Henryho. Půlroční miminko bylo podle maminky v nejlepších rukou. „Paľo je ten typ otce, který se rád stará,“ řekla Daniela spokojeně a dceři Elle vedle u stolu anglicky poradila, jak se správně pije z brčka.

post-17383-1278254894_thumb.jpg

Vy mluvíte na svoje děti anglicky?

Většinou ano. Doma je naším společným jazykem angličtina. Vydrželo nám to ještě z doby, kdy jsme žili v Americe. Náš třináctiletý Yanick tam strávil větší část života a Ella první dva roky. I proto mají oba americké občanství.

A rozumějí česky?

Rozumějí. Jednak už za ty čtyři roky češtinu pochytili, pak se učí česky ve škole a já na ně česky odmalička mluvila. Chtěla jsem, aby se domluvili s babičkou a dědečkem.

Připravovala jste je tím na to, že tady jednou budou žít?

Tak to určitě ne. Vůbec jsem netušila, že se do Česka jednou vrátím. Ve snu mě to nenapadlo.

Bylo těžké po tolika letech z Ameriky odjet?

Nebylo to zas tak těžké, protože já jsem zrovna neměla tolik práce a Paľo se tehdy stal porotcem v SuperStar. Taky New York s dětmi není to samé co New York bez dětí. V metru nejsou eskalátory jako tady, s kočárkem se musíte tahat po schodech, navíc je tam v létě strašné vedro. Každé setkání s jinými dětmi musí být přesně naplánované, protože každé dítě chodí do mnoha kroužků a má čas do poslední minuty zorganizovaný. To Praha je pro rodinu mnohem příjemnější město k žití. Bydlíme tady v lese, za oknem nám chodí bažanti, a když chceme, tak jsme za pár minut jízdy v centru.

Chybělo vám něco českého?

Nikdy jsem nepatřila k lidem, kteří trvají na tradicích a dobře známých věcech. Znám krajany, kteří plakali v New Yorku po českém chlebu a jezdili si až do polské čtvrti pro české potraviny. To mně bylo úplně jedno. Spíš jsem se vždycky přirozeně přizpůsobila tomu, co bylo.

Musím říct, že mě překvapilo, když jste se vrátila.

Proč?

Když si ráno řeknete, že budete mít dobrou náladu a jen tak vám ji něco nerozhodí, budete mít příjemnější den a s tím i lidi kolem vás. Tak jeden den jste na titulní straně Sports Illustrated a jste hostem nejprestižnějších amerických pořadů od The Good Morning Show po The Tonight Show with Jay Leno, které sledují desítky milionů lidí. A pár dní nato žijete v domě uprostřed lesa v maličké pražské čtvrti, vaříte a staráte se o děti.

Asi kdyby se to stalo v pětadvaceti, tak bych to nezvládla. Ale pro fázi života, ve které jsem teď, je to ideální. Navíc, jak pozoruju ve svém oboru, tak spousta lidí se vrací do svých původních zemí.

Jak to?

Buď je tam přivede partner jako mě, nebo tam dostanou práci, nebo je prostě táhnou kořeny. Nejsem zase taková výjimka, nemyslete si.

Jaké to bylo u Jaye Lena? (Moderátor jedné z nejsledovanějších late night show na světě, stejný formát jako Uvolněte se, prosím Jana Krause - pozn. red.)

On je ze všech těch večerních moderátorů nejpříjemnější. Conan O’Brian je taky fajn, ale Jay Leno je největší sympaťák. Je strašně milý a příjemný.

Byla jste nervózní?

Poprvé ano. Nevěděla jsem, jaké to bude, nikdy nevíte, na co se vás zeptá. Ale podruhé už jsem byla úplně v klidu.

A jaký je David Letterman?

Tak k tomu jsem se jít neodvážila. Několikrát mě zvali, ale já vždycky odmítla. On je ostřejší a rád šťourá do lidí, prostě jsem si netroufla.

Když si ráno řeknete, že budete mít dobrou náladu a jen tak vám ji něco nerozhodí, budete mít příjemnější den a s tím i lidi kolem vás.

Stejně nechápu, jak si po takových zážitcích zase zvyknete zpátky v malé Praze.

Protože tenhle módní život není důležitý. Je to příjemné, ale není to realita. Je určitě fajn bydlet v pětihvězdičkových hotelech, létat soukromými letadly a nemuset si pomalu ani nalít vodu do sklenice. Ale já vždycky věděla, že za pět minut bude moji práci dělat jiná dívka, a brala jsem ty požitky s pokorou.

S pokorou? To jste musela být hodně odlišná od ostatních, ne?

Ne, většina modelek je nohama na zemi. Samozřejmě je tam pár trhlých, se kterými to zamává, ale to ony jsou odlišné od ostatních. Je strašně důležité, v kolika se dívka do modelingu dostane. Jestli třeba v devatenácti jako já, kdy už je hotová osobnost, nebo v patnácti, kdy je to ještě dítě.

Která je třeba trhlá?

Tak o těch nejznámějších to všichni víme a ostatní není třeba jmenovat.

Z krize je trend

Co vám tady z Ameriky nejvíc chybí?

Asi ten obecný pozitivismus. Čert vem bio kuře nebo shnilou zeleninu v Tesku, ale to, že jsou lidi negativně naladění a zachmuření, že pořád někomu musíte něco dokazovat, je opravdové minus. Spousta Čechů a Češek namítá, že ten všeobecný optimismus v Americe je falešný, ale není to pravda. Prostě když si ráno řeknete, že budete mít dobrou náladu a jen tak vám ji něco nerozhodí, budete mít mnohem příjemnější den a s tím i lidi kolem vás.

Už jste se rozhodli, jestli tady budete žít? Nebo odtud zase někam odjedete?

Nerozhodli. Mě už život naučil nic neplánovat. Je to ztráta času. Dřív jsem si život naplánovala a pak bylo všechno úplně jinak. Řekli jsme si, že až bude potřeba změnit místo, kde žijeme, tak ho změníme. Návrat do Česka neberu jako definitivní, uvidím, jaké potřeby budou mít děti a těm se přizpůsobíme.

Podepsala se finanční krize nějak na vaší práci?

Je to hodně cítit. Nefotí se tolik, protože klienti nemají tak vysoké rozpočty na focení. To, co se fotilo ve dvaceti dnech, se dneska musí stihnout za osm, místo šesti modelek jsou jenom tři, místo tří „velkých“ je jen jedna „velká“ a zbytek jsou neznámé, levnější modelky. Stačí se podívat do módních časopisů a máte jasno.

http://www.zenaazivot.cz/clanky-2009-21/an...la-pestova/322/

Link to comment
Share on other sites

Megakoncert Fontána pre Zuzanu: Vejmělková zhubla, Habera ukrýval syna!

post-17383-1278255254_thumb.jpg

Eva Vejmělková je v červených sexy minišatech doslova kus.

PRAHA – Osobnosti spojené se třemi díly populárních filmů Fontána pre Zuzanu se sešly na pódiu pražské Tesla arény, aby si připomněli největší hudební pecky z filmů. Nechyběli Lucie Bílá (43), Vašo Patejdl (54), Jožo Ráž (54) či Paľo Habera (47), a všechno to moderovala samotná Zuzana neboli Eva Vejmělková (40).

Ta se ze světa showbyznysu stáhla do ustraní, a přestože ještě nedávno měla pěkných pár kilo navíc, dnes je z ní zase sexy usměvavá kočka. Komu úsměv naopak úplně scházel, byl Habera, kterého na koncert doprovodila Daniela Peštová s jejich dvouměsíčním synem Paulem Henrym. Hned po koncertu ale bleskově opustili halu zadním vchodem, přičemž ostře odmítli zástupce médií i fanouška, který žádal jen o podpis.

post-17383-1278255196_thumb.jpgpost-17383-1278255200_thumb.jpg

post-17383-1278255205_thumb.jpgpost-17383-1278255248_thumb.jpg

http://www.ahaonline.cz/cz/spolecnost/3740...07&otid=268

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...